• 01
  • 02
  • 	03
  • 04

Malbork

malborkMalbork - historyczna stolica zakonu krzyżackiego zaprasza do zwiedzenia średniowiecznego Zamku wzniesionego przez Krzyżaków w latach 1274-1457. 

 

Frombork

frombork2Frombork - zwany Klejnotem Warmii oraz Grodem Kopernika ponieważ ten wielki polski uczony spędził tu 33 lata swojego życia, gdzie stworzył swoje dzieło „O obrotach ciał niebieskich".

Krynica Morska

krynica m3Krynica Morska doskonałe miejsce do długich wycieczek i spacerów. Szczególne położenie - od północy Morze Bałtyckie, od południa Zalew Wiślany - tworzy niepowtarzalny klimat.

Elbląg

elblag3Elbląg miasto z charakterystycznym położeniem na styku dwóch odmiennych krain geograficznych: Żuław Wiślanych i Wysoczyzny Elbląskiej, w sąsiedztwie Zalewu Wiślanego.

Stegna

stegna4Stagna wraz z okalającymi terenami gminy to jedne z najbardziej unikatowych miejsc na Mierzi Wiślanej. Dzięki wyjątkowemu położeniu w sąsiedztwie wód Morza Bałtyckiego oraz rzek Wisły i Szkarpawy w otoczeniu borów sosnowych i dostępem do szerokich plaż bogatych w bursztyn to miejsce do każdego rodzaju wypoczynku.

Trójmiasto

gdanskTrójmiasto: Gdańsk, Gdynia i Sopot – obowiązkowe miejsca do odwiedzenia podczas wakacji nad Morzem. Turyści znajdą tu wszystko zarówno dla ducha jak i ciała.

plansza informacyjna PFR poziom

© 2017 KRAKUS. Designed web-domino